fbpx
parallax background
O SZKOLE WITRUWIAŃSKIEJ

Nasza filozofia


Filozofia SVS ma na uwadze ukształtowanie ucznia do odnoszenia sukcesów w nauce oraz w dalszym życiu.

Wychowujemy w duchu poszanowania odmienności kulturowej drugiego człowieka przy jednoczesnym zachowaniu własnej tożsamości narodowej. Pobudzamy ciekawość świata dziecka, jego kreatywność oraz wrażliwość na doznania innych, inspirujemy do wzrastania i budowania postaw, które promuje wdrażany program IBO.


O szkole
 

Poznaj program IBO


IBO, Międzynarodowa Organizacja Baccalaureate, to fundacja edukacyjna założona w 1968 roku w Genewie. Od ponad 45 lat proponuje sprawdzone i nowoczesne programy dydaktyczne kładące nacisk przede wszystkim na samodzielność w uczeniu się i poszukiwanie rozwiązań. Szkoły przystępujące do programu IB wykorzystują do nauki podstawy programowe obowiązujące w danym kraju, posiadają również autoryzację lokalnych władz oświatowych oraz dobrze funkcjonują w społeczności lokalnej.


Poznaj Program IBO

Zapisz się do naszej szkoły

Nasza szkoła pracuje w systemie jednozmianowym. Zapewniamy opiekę dla dzieci w godzinach od 7.00 do 17.00. Zajęcia lekcyjne odbywają się od 8.15 do 15.30. Organizujemy zajęcia dodatkowe i rozwijając zainteresowania.

Wiedzą jest znaczącą częścią procesu dydaktycznego. Chcemy, aby uczniowie poszerzali swoją wiedzę, biorąc pod uwagę ich wcześniejsze doświadczenia i rozumienie świata.


parallax background

Więcej niż szkoła podstawowa

Szczecińska Szkoła Witruwiańska w procesie edukacji dziecka kładzie nacisk na indywidualne potrzeby i uzdolnienia uczniów. Wyspecjalizowana kadra, odpowiedni sprzęt oraz dostosowanie sal i gabinetów zapewnia wszechstronny rozwój ucznia.

Języki obce

Basen

Sztuki walki

Szachy

Zajęcia teatralno-muzyczne / kreatywno-plastyczne

Zajęcia specjalistyczne


parallax background

Informacje dla rodziców17 kwietnia 2023

Ostatnia edycja warsztatów dla kandydatów

Nie zdążyliście zapisać dziecka do naszej szkoły? Nic straconego! 20 kwietnia o godzinie 15.00 zapraszamy na kreatywne warsztaty dla kandydatów do klasy pierwszej. Mamy jeszcze kilka […]
15 marca 2023

Warsztaty kreatywne dla kandydatów do klas pierwszych.

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, które odbędą się 30 marca o godzinie 15.00. W ich trakcie będą mieli Państwo okazję podejrzeć wycinek naszego szkolnego życia. Podczas przygotowanych […]
18 grudnia 2022

Bożonarodzeniowe warsztaty kreatywne

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia to jeden z najprzyjemniejszych momentów w Szczecin Vitruvian School i Liecum SVS. Dziś nasza szkoła zamieniła się w pracownie Świętego […]
SKONTAKTUJ SIĘ
error: Content is protected !!