fbpx
parallax background
O SZKOLE WITRUWIAŃSKIEJ

Nasza filozofia


Filozofia SVS ma na uwadze ukształtowanie ucznia do odnoszenia sukcesów w nauce oraz w dalszym życiu.

Wychowujemy w duchu poszanowania odmienności kulturowej drugiego człowieka przy jednoczesnym zachowaniu własnej tożsamości narodowej. Pobudzamy ciekawość świata dziecka, jego kreatywność oraz wrażliwość na doznania innych, inspirujemy do wzrastania i budowania postaw, które promuje wdrażany program IBO.


O szkole
 

Poznaj program IBO


IBO, Międzynarodowa Organizacja Baccalaureate, to fundacja edukacyjna założona w 1968 roku w Genewie. Od ponad 45 lat proponuje sprawdzone i nowoczesne programy dydaktyczne kładące nacisk przede wszystkim na samodzielność w uczeniu się i poszukiwanie rozwiązań. Szkoły przystępujące do programu IB wykorzystują do nauki podstawy programowe obowiązujące w danym kraju, posiadają również autoryzację lokalnych władz oświatowych oraz dobrze funkcjonują w społeczności lokalnej.


Poznaj Program IBO

Zapisz się do naszej szkoły

Nasza szkoła pracuje w systemie jednozmianowym. Zapewniamy opiekę dla dzieci w godzinach od 7.00 do 17.00. Zajęcia lekcyjne odbywają się od 8.15 do 15.30. Organizujemy zajęcia dodatkowe i rozwijając zainteresowania.

Wiedzą jest znaczącą częścią procesu dydaktycznego. Chcemy, aby uczniowie poszerzali swoją wiedzę, biorąc pod uwagę ich wcześniejsze doświadczenia i rozumienie świata.


parallax background

Więcej niż szkoła podstawowa

Szczecińska Szkoła Witruwiańska w procesie edukacji dziecka kładzie nacisk na indywidualne potrzeby i uzdolnienia uczniów. Wyspecjalizowana kadra, odpowiedni sprzęt oraz dostosowanie sal i gabinetów zapewnia wszechstronny rozwój ucznia.

Języki obce

Basen

Sztuki walki

Szachy

Zajęcia teatralno-muzyczne / kreatywno-plastyczne

Zajęcia specjalistyczne


parallax background

Informacje dla rodziców1 lutego 2024
rekrutacja_2-8

Dzień Otwarty w Szczecińskiej Szkole Witruwiańskiej SVS dla rodziców i kandydatów do zerówki oraz klas 2-8!

Dzień otwarty dla rodziców do zerówki i klas 2-8
28 stycznia 2024
czym jest program IB PYP. akredytacja

Czy wiesz, że…

Nasza szkoła ma akredytację do nauczania programu IB PYP (International Baccalaureate Primary Years Program)! 
17 kwietnia 2023

Ostatnia edycja warsztatów dla kandydatów

Nie zdążyliście zapisać dziecka do naszej szkoły? Nic straconego! 20 kwietnia o godzinie 15.00 zapraszamy na kreatywne warsztaty dla kandydatów do klasy pierwszej. Mamy jeszcze kilka […]
SKONTAKTUJ SIĘ
error: Content is protected !!