Przedszkole i Żłobek „Tęczowa Kraina”

Wybór przedszkola to ważna decyzja w życiu rodziny, to pierwszy przełomowy momentem w życiu dziecka . Mając na celu prawidłowy rozwój i szczęście dziecka stworzyliśmy przedszkole „Tęczowa Kraina“. Wspieramy rozwój dziecka oraz wyjaśniamy i przybliżamy rzeczywistość. U nas dziecko jest najważniejsze. Wiemy jak ważny jest w tym wieku rozwój poznawczy i emocjonalny Państwa pociech. Zajęcia organizujemy tak tak ,aby dzieci poprzez zabawę i ruch mogły uczyć się i rozwijać. W trosce o potrzeby ruchowe Państwa dzieci zorganizowaliśmy bezpieczny plac zabaw na dużym i ogrodzonym terenie oraz prowadzimy zajęcia ruchowe i korekcyjne. Nasze przedszkole uczy jak się bawić, stymuluje aktywność, samodzielność i odpowiedzialność. Towarzyszy temu integracja z rówieśnikami oraz poznawanie otoczenia, uczymy nawiązać i utrzymać pierwsze przyjaźnie. Uwzględniając indywidualne potrzeby dzieci zapewniamy konsultacje specjalistyczne(psychologa, pedagogów i logopedy). Nasze przedszkole istnieje na szczecińskim rynku od 2009 r. Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem, a nasi wychowankowie są najlepszą naszą rekomendacją.

Chcesz dołączyć do dyskusji?
Bądź kontrybutorem!